Adapter bezprzewodowego ładowania indukcyjnego Qi
Baseus Lightning WXTE-A01
- adapter pozwala na bezprzewodowe ładowanie urządzeń, które nie posiadają wbudowanego modułu Qi
- moc ładowania: 5W max
- wykonany z miękkiej mikrofibry
- adapter kompatybilny ze wszystkimi telefonami z portem Lightning
Adapter do bezprzewodowego ładowania telefonu Baseus
Dzięki adapterowi Baseus możesz bezprzewodowo ładować telefon przy użyciu ładowarek indukcyjnych. Adapter pozwala na bezprzewodowe ładowanie urządzeń, które nie posiadają wbudowanego modułu Qi.


Łatwe użytkowanie
Wystarczy, że przykleisz adapter na tył swojego telefonu i włożysz odpowiednio dobraną do swojego urządzenia wtyczkę. Możesz w każdym momencie położyć swój smartfon na ładowarkę bezprzewodową i cieszyć się szybkim i bezpiecznym ładowaniem.
Solidnie wykonany i funkcjonalny
Adapter Baseus został wykonany z miłego w dotyku materiału. Dodatkowo chroni go przed zarysowaniem, a przy tym umożliwia komfortowe korzystanie. Co ważne, nie musisz rezygnować ze swojego chroniącego telefon etui, ponieważ nawet on, nie zakłóci ładowania.

Specyfikacja | |
|
|
Gwarancja | 2 lata |
Produkt w oryginalnym kartoniku producenta. |






Dla usługi Pocztex Kurier Poczta Polska daje gwarancję, że dostarczenie przesyłki nie przekroczy 2 dni roboczych od momentu nadania.


Maksymalny czas realizacji zamówienia dla każdej z wyżej wymienionych metod nie powinien być dłuższy niż 14 dni.
Wysyłka metodą "Poczta Polska - przesyłka polecona" realizowana jest dla zamówień do kwot 300 zł.
Wysyłka metodą "Paczkomaty InPost" realizowana jest dla zamówień do kwot 1500 zł.
Powyżej tych kwot istnieje możliwość dostawy wyłącznie kurierem lub za pomocą przesyłki Pocztex Kurier48.
Dostawa realizowana jest w dni robocze na terenie Polski.
Bantian Building B / 2nd Floor
2008 Shenzhen
Chiny
E-mail: care@baseus.com
Grafenberger 277
40237 Düsseldorf
Niemcy
E-mail: Info@apex-ce.de