PRODUKTY

O firmie

O firmie

Firma Baltrade powstała w 1990 roku i od początku swojej działalności stawia na specjalizację w dystrybucji różnego rodzaju baterii, akumulatorów, ładowarek i innych produktów z zakresu elektroniki. Biuro firmy wraz z magazynem mieści się w Gdańsku-Kokoszkach przy ulicy Kartuskiej 493. 

Obecnie spółka szczyci się 30-letnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu należy do liderów rynku bateryjnego, będąc znanym i cenionym dostawcą dla wielu polskich i europejskich przedsiębiorstw.

Oferta

Oferta Baltrade w zakresie baterii i akumulatorków to kilkaset pozycji, w tym przede wszystkim:
- akumulatory niklowo-wodorkowe Ni-MH
- akumulatory litowo-jonowe cylindryczne Li-ion (np. 18650)
- dedykowane akumulatory do aparatów i kamer
- baterie cynkowo-powietrzne (do aparatów słuchowych)
- baterie litowe
- baterie alkaliczne
- baterie cynkowo-węglowe
- baterie srebrowe

Oferowane przez nas produkty pochodzą przede wszystkim od renomowanych producentów, takich jak: Rayovac, Panasonic, Duracell, Energizer, Varta, GP, Siemens, Maxell, Renata, Xtar, Saft.

Więcej o firmie Baltrade na stronie baltrade.pl

Własna marka everActive

Wykorzystując zdobyte doświadczenie, firma Baltrade wprowadziła na rynek produkty pod własną marką everActive. Obejmuje ona wysokiej jakości produkty, takie jak akumulatorki Ni-MH nowej generacji, akumulatorki do aparatów fotograficznych, baterie do aparatów słuchowych, baterie alkaliczne i litowe, profesjonalne ładowarki, zasilacze (prostowniki do akumulatorów żelowych), latarki LED. Produkty marki everActive, dzięki swojej niezawodności i jednocześnie konkurencyjnej cenie, zyskują rosnącą popularność na rynku Polskim i Unii Europejskiej.

Więcej o marce everActive na stronie everactive.pl

Składanie zamówień

Nasi klienci mogą składać zamówienia:
- poprzez sklep internetowy www.hurt.com.pl,
- kontaktując się z nami telefonicznie pod nr
58 552 20 20,
- lub mailowo pod adresem ehandel@baltrade.pl

Klienci zainteresowani zakupami hurtowymi mogą założyć konto, które po ustaleniu z nami warunków współpracy, może uzyskać status hurtowy. Przypisany na stałe rabat do konta i możliwość przejrzenia aktualnie dostępnej oferty z poziomu strony pozwalają przyspieszyć proces składania zamówień i ich realizacji.

Współpraca

Stale poszukujemy nowych klientów, przede wszystkim z sektora B2B. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, to prosimy o kontakt. Klienci biznesowi dokonujący znaczących zakupów hurtowych mogą uzyskać preferencyjne warunki cenowe i dedykowanego opiekuna handlowego.

Dostawa

Dostawy mniejszych przesyłek realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej, Inpost Paczkomaty oraz firmy kurierskiej GLS. Duże dostawy są obsługiwane przez GLS lub DHL (palety). Każdą przesyłkę przed nadaniem odpowiednio zabezpieczamy i pakujemy. Po wysłaniu przekazujemy na podany adres e-mail dane do śledzenia przesyłki (tracking).