ZGŁOŚ SUGESTIĘ
PRODUKTY

Twoja przeglądarka nie obsługuje elementów typu canvas

Nowości w kartach katalogowych ładowarek everActive

2019-10-11
3
0
Ładowarki marki everActive UC-100 oraz UC-4000 nie mają nic do ukrycia. Od teraz ich karty katalogowe są uzupełnione o szczegółowe charakterystyki przebiegów ładowania dla typowych akumulatorków.
Nowe karty katalogowe są kolejnym, obok niezależnych testów, potwierdzeniem wysokiej jakości urządzeń marki everActive.

Jeśli byłeś ciekawy, jakie zastosowano algorytmy ładowania w ładowarkach everActive, teraz możesz to sprawdzić zaglądając do kart katalogowych ładowarek UC-100 oraz UC-4000.


 
 
 

Podchodząc poważnie do gwarancji określonych parametrów, czy sposobów działania ładowarek everActive, producent zdecydował się na ujawnienie charakterystyk przebiegów ładowania. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że do produktów everActive przekonuje się coraz większa liczba użytkowników.

Baterie i akumulatory everActive zajmują bardzo wysokie lokaty w różnych testach i zestawieniach, towar ten jest również cyklicznie poddawany dodatkowym, zewnętrznym testom i audytom - jak choćby test akredytowanego, szwedzkiego laboratorium Intertek z 2018r. który potwierdził bardzo wysoką jakość akumulatorków everActive Ni-MH.

Obserwujemy też bardzo szybki wzrost popularności najbardziej zaawansowanych ładowarek NC-1000, NC-3000, UC-4000. Wśród użytkowników ładowarek jest duża liczba profesjonalistów, którzy chcą mieć absolutną pewność, że ich akumulatory są możliwie najlepiej traktowane.

W sprawie pytań technicznych producent everActive umożliwił też możliwość kontaktu na adres e-mail: testinglab@everactive.pl.

Karta katalogowa UC-100
Karta katalogowa UC-4000
3
0
Dodaj komentarz