akumulatorek everActive 6F22/9V Li-ion 550 mAh

Innowacyjny akumulator 6F22 9V 550 mAh everActive wykonany w technologii Li-ion.
Zintegrowane gniazdo micro USB do bezpośredniego ładowania.

Oferowany akumulator należy do najmocniejszych i najpojemniejszych akumulatorów jakie znajdziemy w rozmiarze rozmiarze baterii "9V" - minimalna pojemność 500 mAh została osiągnięta poprzez zastosowanie dedykowanych ogniw litow-jonowych.
Specyfikacja:
- typ: 6F22 9V, Li-ion,
- wymiary: 26.4 x 48.5mm,
- waga kompletu brutto: 41g,
- waga akumulatorka: 27g,
- napięcie nominalne (średnie): 7.4V,
- napięcie pracy (min./max.): 6.0-8.5V,
- wejście (do ładowania): micro USB 5V DC, 500mA,
- produkowane zgodnie z obowiązującymi normami - poważny producent - gwarancja jakości,
- doskonała, płaska charakterystyka rozładowania,
- b. wysoka pojemność - max 550 mAh, minimalna 500 mAh - wg IEC 61960-3 (7.3.1),
- możliwe rozładowania b. wysokim prądem >500 mA,
- opakowanie - blister 1szt.

Rzeczywista pojemność akumulatorów everActive jest zgodna z deklaracjami na akumulatorze/blistrze - zgodnie z międzynarodową normą IEC 61960-3 (7.3.1).

Akumulatory osiągają granicę 550 mAh pojemności, co jest wynikiem bardzo zbliżonym do najlepszych, jednorazowych baterii alkalicznych 9V. Nasz akumulator ma jednak tą przewagę, że można go bez problemu kilkaset razy naładować, w dodatku nie potrzebna jest do tego specjalistyczna ładowarka.
Nadają się do zastosowań profesjonalnych, znajdą zastosowanie m.in.: mikrofonach, sprzęcie studyjnym, krótkofalówkach, latarkach, zabawkach, urządzeniach pomiarowych itp., a z uwagi na bardzo wysoką pojemność i zbliżoną charakterystykę rozładowania, mogą stanowić bezpośredni zamiennik dla baterii alkalicznych.
Idealne dla wymagających zabawek, przenośnych urządzeń multimedialnych, mikrofonów, gitar elektrycznych.
Pojemność akumulatorów everActive jest zbliżona do baterii alkalicznych, ale można je wielokrotnie ładować (nawet do 1200x). Ponadto akumulatory dużo lepiej znoszą rozładowanie dużym prądem.
Świetne również do mniej typowych zastosowań - do gripów karabinków paintball, ASG gdzie baterie alkaliczne są zbyt mało wydajne.
Kupując akumulatorki everActive przyczyniasz się do ochrony środowiska i zmniejszenia ilości potencjalnych odpadów.
Jeden akumulator może zastąpić kilkaset tradycyjnych baterii.

Akumulatory everActive o rozmiarze baterii 9V wykonane w technologii Li-ion naładujesz dowolną ładwarką micro USB- akumulator ma wbudowany kontroler, który zapewnia bezpieczny przebieg ładowania oraz dodatkowo elektronicznie zabezpiecza całą baterię podczas pracy.

Akumulatory everActive to również gwarancja wysokiej żywotności akumulatorów - pozwala na jeszcze większą ilość cykli ładowania/rozładowania przy zachowaniu wysokich parametrów użytkowych.


Akumulator ładujemy poprzez zintegrowane gniazdo micro USB wykorzystując do tego celu dowolną ładowarkę USB o parametrach 5V DC i wydajności prądowej min. 500 mA. Maksymalny czas ładowania, przy wykorzystaniu gniazda micro USB wynosi ok. 2 godzin.
Komplet nie zawiera kabla micro USB ani zasilacza USB.
Akumulator można również naładować korzystając z ładowarek dedykowanych do akumulatorków Ni-MH, jednak w takim wypadku czas ładowania może być wyraźnie wydłużony.
Z uwagi na atrakcyjną cenę i wysoką pojemność są szczególnie polecane do zastosowań przemysłowych. Rekomendowane jako niezawodne źródło zasilania we wszelkich postępowaniach przetargowych i zamówieniach publicznych. |
Dostępne metody dostawy oraz rodzaje płatności i ich koszt dla tego produktu:
Poczta Polska przesyłka ekonomiczna polecona
InPost Paczkomaty 24/7
Poczta Polska Kurier 48
Dla usługi Pocztex Kurier48 Poczta Polska daje gwarancję, że dostarczenie przesyłki nie przekroczy 2 dni roboczych od momentu nadania.
Około 80% przesyłek dostarczanych jest na następny dzień roboczy.
Kurier GLS
Odbiór osobisty
Maksymalny czas realizacji zamówienia dla każdej z wyżej wymienionych metod nie powinien być dłuższy niż 14 dni.
Wysyłka metodą "Poczta Polska - przesyłka polecona" realizowana jest dla zamówień do kwot 200 zł.
Wysyłka metodą "Paczkomaty InPost" realizowana jest dla zamówień do kwot 500 zł.
Powyżej tych kwot istnieje możliwość dostawy wyłącznie kurierem lub za pomocą przesyłki Pocztex Kurier48.
Dostawa realizowana jest w dni robocze na terenie Polski.
Jeżeli jesteś zainteresowany zakupami oraz rabatami hurtowymi, również możesz skorzystać z poniższego formularza lub skontaktować się za pomocą danych, które znajdziesz w zakładce "kontakt" u góry strony.
- rewelacyjne akumulatory w niskiej cenie
- 4szt. - fabryczne opakowanie konsumenckie - blister
- przetestowana wydajność - realna pojemność
- akumulatory wstępnie naładowane, nowej generacji wykonane w technologii Ready To Use
- najwyższa jakość akumulatorków potwierdzona licznymi testami
- specjalistyczna ładowarka do ładowania nawet 4 szt. akumulatorów Ni-MH, 1-4x 9V
- obsługuje wszystkie akumulatory Ni-MH zarówno 8.4V jak i 7.2V
- napięcie wejściowe 12V DC - w zestawie zasilacz sieciowy AC, adapter samochodowy dostępny opcjonalnie
- 4 niezależne kanały ładowania
- maks. czas ładowania 4 szt. 200 mAh - ok. 133 min.
NOWOŚĆ!!! ULEPSZONA SERIA BK-4MCCE
- najświeższa produkcja
- do 2100 cykli ładowania
- zachowuje 70% pojemności po 10 latach!
- pracuje w niskich temperaturach do -20st. C!
- naładowany w procesie produkcji energią słoneczną
Made in Japan
- pojemny akumulator 18650 wykonany w technologii Li-ion z zabezpieczeniem elektronicznym,
- akumulator zapakowany w fabryczny pojemnik wielokrotnego użytku,
- minimalna pojemność 3100 mAh,
- wysoka wydajność prądowa: 7.0A (ciągły), 12.0A (chwilowy 10s),
- możliwość bezpośredniego ładowania poprzez gniazdko micro USB!
Najniższa cena w Polsce.
MADE IN GERMANY.
Wysoka seria przemysłowa INDUSTRIAL PRO - super mocne baterie alkaliczne do profesjonalnych zastosowań.
Pojemność ok. 1250mAh.
- do 2100 cykli ładowania
- zachowuje 70% pojemności po 10 latach!
- pracuje w niskich temperaturach do -20st. C!
- naładowany w procesie produkcji energią słoneczną
Made in Japan
napięcie nominalne: 1,5V
pojemność minimalna: 2000mAh
pojemność typowa: 2200mAh
wymiary: 14,5mm x 50mm
zabezpieczony przed: rozładowaniem, przeładowaniem, przeciążeniem, zwarciem
ilość cykli ładowania i rozładowania: ponad 1000 cykli
- rewelacyjny akumulator w niskiej cenie
- 1szt. - fabryczne opakowanie konsumenckie - blister
- przetestowana wydajność - realna pojemność
- akumulator wstępnie naładowany, nowej generacji wykonany w technologii Ready To Use
- najwyższa jakość akumulatorków potwierdzona licznymi testami
NOWOŚĆ!!! ULEPSZONA SERIA BK-4MCCE
- najświeższa produkcja
- do 2100 cykli ładowania
- zachowuje 70% pojemności po 10 latach!
- pracuje w niskich temperaturach do -20st. C!
- naładowany w procesie produkcji energią słoneczną
Made in Japan
profesjonalna ładowarka procesorowa do ogniw Li-ion 1,5V oraz NiMH w rozmiarach AA / R6, AAA / R03.
metoda ładowania Li-ion: CC / CV
metoda ładowania NiMH: 0△V i -△V
cztery niezależne kanały ładowania
prąd ładowania: 0,5A x 4
zasilana z USB typ C - brak zasilacza w komplecie
zabezpieczenia: termiczne, zwarciowe, przed odwrotnym włożeniem akumulatora